Category


Biurowe

Kolonia Sielce

Kolonia Sielce

Kolonia Sielce Budynek biurowy wielofunkcyjny z częścią mieszkaniową przy ul. Stępińskiej w Warszawie Koncepcja Takie rozwiązanie zapewnia mieszkańcom pożądaną intymność i komfort akustyczny, a mieszkaniom z widokiem na Skwer Chorwacki – dodatkową ochronę przed nadmiarem południowego słońca. Miejscowe wgłębienia pozwalają na wygodne użytkowanie balkonów. Wnętrza zagłębionych balkonów posiadają duże przeszklenia dzięki czemu przestrzeń zewnętrzna, zwłaszcza..
Izba Skarbowa w Poznaniu

Izba Skarbowa w Poznaniu

Izba Skarbowa w Poznaniu Zespół Jednostek Skarbowych w Poznaniu Koncepcja W piwnicy budynku zaprojektowano garaż podziemny na 96 miejsc parkingowych oraz magazyny, pomieszczenia techniczne i pomieszczenia pomocnicze. Na parterze zlokalizowano pomieszczenia biurowe, pomieszczenia obsługi – ogólnodostępne dla petentów, oraz pomieszczenia szkoleniowe i zespół pokoi gościnnych. Pozostałe kondygnacje mieszczą pokoje biurowe i towarzyszące im pomieszczenia techniczne,..
Galeria Olsztyn Główny

Galeria Olsztyn Główny

Galeria Olsztyn Głowny Centrum komunikacyjno usługowe w Olsztynie Koncepcja Trzykondygnacyjna część handlowo-komunikacyjna ma wysokość 16m i jest niższa od dopuszczalnych pięciu kondygnacji i 25 metrów. Uzyskana kubatura w pełni zaspokaja potrzeby obiektu o tej funkcji. Część biurowa, będąca dominantą ma, zgodnie z założeniami planu, wysokość 40m. Budynek zaprojektowano z niemal maksymalnym wykorzystaniem dopuszczalnych linii zabudowy wyznaczonych przez obowiązujący..
Kompleks biurowy PGNIG

Kompleks biurowy PGNIG

Kompleks biurowy PGNIG Kompleks biurowy PGNIG w Warszawie Koncepcja Istniejąca zabudowa jest uzupełniona nowymi miejscami. Tworzone są 2 nowe reprezentacyjnych place wejściowe: przy skrzyżowaniu ul. Kasprzaka i Bema vis a vis placu istniejącego kościoła reprezentacyjny stanowiący wejście do nowego kompleksu biurowego i pomiędzy istniejącym historycznym wjazdem i wieżą ciśnień, nowy plac wejściowy na teren Gazowni..
Poznań Center

Poznań Center

Poznań Center Zagospodarowanie terenów dawnego dworca głównego w Poznaniu Koncepcja Proponowana inwestycja będzie realizowana w trzech etapach. W pierwszym ma powstać Plac Dworcowy, przestrzeń części wspólnych obsługi pasażerskiej wraz z częścią usługowo-handlową i gastronomiczną o powierzchni około 6 100m2, kładka międzyperonowa, z hotelem o wysokości około 50m, na 160 pokoi, a także biurowiec o wysokości około..
Sąd we Wrocławiu

Sąd we Wrocławiu

Sąd we Wrocławiu Budynek sądu apelacyjnego we Wrocławiu Koncepcja Zlokalizowane są one w sposób umożliwiający wejście zarówno z ul. Zielińskiego jak i od strony miejsc postojowych na tyłach sądu. Na parterze z niezależnym wejściem, usytuowano część „hotelową” z pokojami gościnnymi. Część sądowa w której znajdują się sale rozpraw i konferencyjne dostępne dla interesantów została dodatkowo..
Jerozolimskie Business Park

Jerozolimskie Business Park

Jerozolimskie Business Park Budynek biurowy przy Al. Jerozolimskich Koncepcja Na rzutach kondygnacji biurowych pokazano przykładową aranżację powierzchni biurowej z podziałem na możliwe jednostki najmu. Możliwe jest także zastosowanie biura otwartego typu „open space” bądź łączenie sąsiadujących jednostek najmu w jedną większą z jednoczesnym zachowaniem wymogów dotyczących ewakuacji i zaplecza socjalno-sanitarnego. W centralnej części poszczególnych budynków..
Biurowiec PFHBIPM

Biurowiec PFHBIPM

Biurowiec PFHBIPM Budynek siedziby biura PFHBIPM Koncepcja Ogród rozciągający się pomiędzy budynkiem Biura i pawilonem kawiarni w założeniu nie jest jedynie funkcją towarzyszącą dla obiektu, ale samodzielnym, ważnym dla okolicy bytem, mogącym stanowić lokalną atrakcję i rozpoznawalny element inwestycji.Jego zagospodarowanie zieleni przyjęło formę regularnych, geometrycznych podziałów, podzielonych ortogonalną siecią ścieżek i chodników, pośród których rozplanowano..
Satoria

Satoria

SATORIA Kompleks hotelowo-biurowy Mangalia Crowne Plaza Koncepcja Budynek hotelu składa się z 7 kondygnacji użytkowych oraz obudowy urządzeń technicznych usytuowanych na dachu. Oprócz 4 poziomów hotelowych z 225 pokojami, budynek mieści część konferencyjną (na poziomie +1), salę balową z foyer, restauracje, bary, kuchnię centralną, pomieszczenia zaplecza oraz lobby hotelowe z recepcją na poziomie parteru. Poziom..