Category


Mieszkaniowe

Kolonia Sielce

Kolonia Sielce

Kolonia Sielce Budynek biurowy wielofunkcyjny z częścią mieszkaniową przy ul. Stępińskiej w Warszawie Koncepcja Takie rozwiązanie zapewnia mieszkańcom pożądaną intymność i komfort akustyczny, a mieszkaniom z widokiem na Skwer Chorwacki – dodatkową ochronę przed nadmiarem południowego słońca. Miejscowe wgłębienia pozwalają na wygodne użytkowanie balkonów. Wnętrza zagłębionych balkonów posiadają duże przeszklenia dzięki czemu przestrzeń zewnętrzna, zwłaszcza..
Sarmacka

Sarmacka

Sarmacka Budynek mieszkalny na ul. Sarmackiej w Warszawie Koncepcja Do parkingu wjeżdża się rampą zlokalizowaną w południowo-zachodnim krańcu terenu inwestycji. Na dolnym końcu rampy znajduje się brama wjazdowa. Wejścia do klatek umieszczone są na elewacjach: południowej, południowo-zachodniej, północno-zachodniej i północnej. Wejście znajduje się na poziomie terenu.

Augustówka

Augustówka Zabudowa usługowo – mieszkaniowa w Augustówce Koncepcja Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie, natomiast mieszkania na parterze obszerne ogródki. Pod budynkami zaprojektowano wspólny garaż podziemny ze 152 miejscami postojowymi. W garażu znajdują się również pomieszczenia techniczne, oraz pomieszczenie na odpady.

Życzliwa

Życzliwa Budynek mieszkaniowy na ul. Życzliwej w Warszawie Koncepcja Wejście jest wyniesione względem poziomu drogi wewnętrznej o 3,5 m. Komunikację pionową stanowią klatki schodowe i windy. Prowadzą one z kondygnacji podziemnych do kondygnacji +4. Na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze budynku znajduje się po dziewiętnaście mieszkań, a na czwartym piętrze – siedemnaście mieszkań...

Green Mokotów etap 7

Green Mokotów etap 7 Budynek mieszkalny na ul. Sikorskiego w Warszawie Koncepcja Green Mokotów Projektowany obiekt to budynek mieszkalny wielorodzinny. Wysokość budynku wynosi 11,00 m (mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do górnej powierzchni attyki), co klasyfikuje go jako budynek niski (N). Budynek posiada trzy naziemne kondygnacje mieszkalne, z czego pierwsza jest w..

Green Mokotów etap 6

Green Mokotów etap 6 Budynek mieszkalny na ul. Sikorskiego w Warszawie Koncepcja Green Mokotów Projektowany obiekt to budynek mieszkalny wielorodzinny. Wysokość budynku wynosi 11,00 m (mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do górnej powierzchni attyki), co klasyfikuje go jako budynek niski (N). Budynek posiada trzy naziemne kondygnacje mieszkalne, z czego pierwsza jest w..
Green Mokotów etap 3

Green Mokotów etap 3

Green Mokotów etap 3 Budynek mieszkalny na ul. Sikorskiego w Warszawie Koncepcja Projektowany obiekt to budynek mieszkalny wielorodzinny. Wysokość budynku wynosi 11,00 m (mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do górnej powierzchni attyki), co klasyfikuje go jako budynek niski (N). Budynek posiada trzy naziemne kondygnacje mieszkalne, z czego pierwsza jest w połowie przeznaczona..
Milczańska

Milczańska

Milczańska Budynek mieszkalno – usługowy przy ul. Milczańskiej w Poznaniu Koncepcja Skrzydło zachodnie z mieszkaniami zorientowanymi wschód – zachód zaprojektowano w układzie korytarzowym, obsługiwanym przez 2 klatki schodowe. Natomiast skrzydło północno – zachodnie, zachodnie i południowe z 6 klatkami schodowymi zaprojektowano w klasycznym układzie klatkowym, wykorzystującym powtarzalne moduły mieszkań. Wszystkie klatki schodowe będą dostępne z..
Tyniecka

Tyniecka

Tyniecka Budynek mieszkalny na ul. Tynieckiej w Warszawie Koncepcja Budynek będzie zasilany w energię zgodnie z warunkami przyłączenia do sieci elektroenergetycznej RWE Stoen Operator Sp. z o.o. Na etapie opracowania koncepcji warunki nie zastały wydane. Po uzyskaniu warunków projekt zostanie uszczegółowiony w zakresie przyłącza. Źródłem zasilania budynku w wodę będzie projektowany przewód wodociągowy zasilany z..