Category


Użyteczności publicznej

Plac Centralny w Warszawie

Plac Centralny w Warszawie

Plac Centralny w Warszawie Koncepcja funkcjonalno-przestrzenna Placu Centralnego w Warszawie Koncepcja Plac Centralny Proponowany przez nas projekt neguje potrzebę tworzenia kolejnego ogromnego i pustego placu przeznaczonego pod masowe imprezy oraz publiczne zgromadzenia, gdy w najbliższym otoczeniu Placu Centralnego, znajdują się już przestrzenie przeznaczone dla tego typu wydarzeń – Plac Piłsudskiego czy obecnie niezagospodarowany Plac Konstytucji...
Pirs zachodni w Gdańsku

Pirs zachodni w Gdańsku

Pirs zachodni portu lotniczego w Gdańsku Budynek pirsu zachodniego wraz z infrastrukturą i zmianami aranżacyjnymi w drugim terminalu pasażerskim Koncepcja Pod względem wizualnym bryła projektowanego budynku będzie stanowiła przedłużenie istniejącego Terminala T2. Przewiduje się zastosowanie układu konstrukcyjnego oraz podziałów zewnętrznej fasady kurtynowej kontynuujących rytm istniejącego budynku. Utrzymano również tą samą kolorystykę i materiały. Pod względem..
Galeria Olsztyn Główny

Galeria Olsztyn Główny

Galeria Olsztyn Głowny Centrum komunikacyjno usługowe w Olsztynie Koncepcja Trzykondygnacyjna część handlowo-komunikacyjna ma wysokość 16m i jest niższa od dopuszczalnych pięciu kondygnacji i 25 metrów. Uzyskana kubatura w pełni zaspokaja potrzeby obiektu o tej funkcji. Część biurowa, będąca dominantą ma, zgodnie z założeniami planu, wysokość 40m. Budynek zaprojektowano z niemal maksymalnym wykorzystaniem dopuszczalnych linii zabudowy wyznaczonych przez obowiązujący..
Poznań Center

Poznań Center

Poznań Center Zagospodarowanie terenów dawnego dworca głównego w Poznaniu Koncepcja Proponowana inwestycja będzie realizowana w trzech etapach. W pierwszym ma powstać Plac Dworcowy, przestrzeń części wspólnych obsługi pasażerskiej wraz z częścią usługowo-handlową i gastronomiczną o powierzchni około 6 100m2, kładka międzyperonowa, z hotelem o wysokości około 50m, na 160 pokoi, a także biurowiec o wysokości około..
Boiska Sportowe PKIN

Boiska Sportowe PKIN

Boiska sportowe PKIN Boiska sportowe przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie Koncepcja Istniejące mury wzdłuż ciągu pieszego, zostaną obłożone okleiną drewnianą i będą pełniły funkcję dodatkowych siedzisk – możliwych do łatwego montażu i demontażu. Cały kompleks mieści się na powierzchni około 120m x 25m. Całość proponowanych rozwiązań ma charakter sezonowy – i może być..
Fabryka Drutu

Fabryka Drutu

FABRYKA DRUTU Rewitalizacja terenów Starej Fabryki Drutu na dzielnicę kreatywną Koncepcja Lokalizacja Lokalizacja dawnej Fabryki Drutu, jej doskonała komunikacja z pozostałymi częściami aglomeracji, dała nam również impuls do myślenia o tym terenie, jako „bramie wjazdowej” dla Gliwic, miejscu, które może być wizytówką miasta, punktem charakterystycznym na mapie Śląska. Jesteśmy przekonani, że zrewitalizowana fabryka może stać się..
Biavita

Biavita

Biavita Sanatorium uzdrowiskowe w Augustowie Koncepcja Na część sanatoryjną składają się zgrupowane, połączone funkcjonalnie zespoły gabinetów: Parter: biuro bazy zabiegowej, zespół elektroterapii, gabinet pola magnetycznego niskiej częstotliwości, gabinet pola magnetycznego wysokiej częstotliwości, gabinet światło sollux, gabinet cardio i EKG dostępny z gabinetu lekarskiego ze wspólnym węzłem sanitarnym z punktem pielęgniarskim z którego jest bezpośredni dostęp..
Sąd we Wrocławiu

Sąd we Wrocławiu

Sąd we Wrocławiu Budynek sądu apelacyjnego we Wrocławiu Koncepcja Zlokalizowane są one w sposób umożliwiający wejście zarówno z ul. Zielińskiego jak i od strony miejsc postojowych na tyłach sądu. Na parterze z niezależnym wejściem, usytuowano część „hotelową” z pokojami gościnnymi. Część sądowa w której znajdują się sale rozpraw i konferencyjne dostępne dla interesantów została dodatkowo..
Expo Mediolan

Expo Mediolan

EXPO MEDIOLAN Pawilon Polski na EXPO 2015 Koncepcja Zwieńczeniem ekspozycji jest restauracja z długim stołem biesiadnym zastawionym potrawami i barem stanowiąca widoczny od wejścia, charakterystyczny element mający zachęcić zwiedzających do uczestnictwa w wystawie i towarzyszących jej wydarzeniach. Restauracja kreuje wizerunek Polski jako kraju mogącego poszczycić się różnorodnością naturalnych produktów, przetworów i potraw, których efektem są..