Category


Obiekty sportowe

Stadion w Olsztynie

Stadion w Olsztynie

STADION W OLSZTYNIE Stadion miejski w Olsztynie Koncepcja Oba poziomy połączone są szerokimi schodami oraz rampami terenowymi które służą poza funkcjami komunikacyjnym również jako trybuny umożliwiające obserwację wydarzeń odbywających się na Placu Miejskim oraz na sąsiadujących boiskach. Wejście na trybunę zachodnią przeznaczoną dla widzów kategorii VIP, dziennikarzy oraz drużyn odbywa się z poziomu Placu Miejskiego. Od..
Stadion w Chorzowie

Stadion w Chorzowie

Stadion w Chorzowie Stadion piłkarski w Chorzowie Koncepcja Z jednej strony pomalowane na biało z drugiej na niebiesko dają efekt zmiany i stopniowania koloru dla obserwatora obchodzącego lub przejeżdżającego obok stadionu. Dodatkowo w kątownikach wycięta jest nazwa klubu w taki sposób aby w zależności od kąta patrzenia na stadion napisy zmieniały się razem z kolorem...
Stadion w Sosnowcu

Stadion w Sosnowcu

STADION W SOSNOWCU Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu Koncepcja Obiekty stadionu oraz hal sportowych wyznaczają przestrzeń publiczną – „Plac Centralny”, stanowiącą strefę wejściową do 3 budynków dla zwykłych kibiców. Jednocześnie jest to plac będący miejscem przeznaczony do organizacji wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Na plac prowadzą 3 wejścia – od strony ulicy gen. Mariusza..
Boiska Sportowe PKIN

Boiska Sportowe PKIN

Boiska sportowe PKIN Boiska sportowe przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie Koncepcja Istniejące mury wzdłuż ciągu pieszego, zostaną obłożone okleiną drewnianą i będą pełniły funkcję dodatkowych siedzisk – możliwych do łatwego montażu i demontażu. Cały kompleks mieści się na powierzchni około 120m x 25m. Całość proponowanych rozwiązań ma charakter sezonowy – i może być..