Konrad Czapiewski

Ekspert w dziedzinie zarządzania hotelami i realizacji inwestycji hospitality
Konrad Czapiewski należy do grona naszych zewnętrznych partnerów i na co dzień wspiera nas w zakresie projektów związanych z branżą hospitality.

Posiada ponad 28 lat doświadczenia w branży zarządzania hotelami oraz planowania i realizacji inwestycji hotelowych, a od 14 lat pełni funkcje Prezesa oraz Członka Zarządu w różnych spółkach zarządzających hotelami i innymi obiektami usługowymi. Jest absolwentem prestiżowej „VIVER” ESSEC Business School MBA International Hospitality & Accor Academy, ukończył Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studia podyplomowe na WSTiH w Gdańsku. Od wielu lat współpracuje z deweloperami, inwestorami indywidualnymi oraz z sieciami hotelowymi, a swoja wiedzę i doświadczenie zdobywał w pracy z markami takimi jak ACCOR, HILTON, Falkensteiner, easyhotels, Orbis, Colliers, A&O, czy Rezidor.

Swoim partnerom z branży hospitality oferuje szereg usług doradczych, które pozwalają nie tylko na optymalizację procesów wewnętrznych, ale również na zwiększanie wartości biznesowej. Jego wsparcie obejmuje m.in.: doradztwo w projektowaniu architektonicznym funkcji hotelowych oraz projektowaniu wnętrz hoteli i innych obiektów związanych z hospitality, pełnienie funkcji operatora zastępczego w procesie projektowania i realizacji inwestycji, tworzenie biznesplanów, symulacje i analiz, wsparcie w procesach renowacji i adaptacji obiektów, a także finansowania i pozyskiwania kapitału.